#1 2017-06-05 10:33:25

Елена7755
Участник
LinuxChrome 48.0.2564.95

Аттестация учителя школы

Может ли продолжать работать учитель, имеющий квалификацию специалист, не проходивший курсы повышения квалификации / без уважительной причины/ и не атестовавшийся более 5 лет?
Для инвалидов и по возрасту /старше 80 лет/есть особая статья по которой учитель может продолжать работать не проходя вообще и в дальнейшем курсы повышения квал и не атестуясь.
Прошу указать статьи Закона Украины. Спасибо.

Неактивен

#2 2017-10-09 11:41:34

Людмила Васильевна
Участник
Windows 7Chrome 61.0.3163.100

Re: Аттестация учителя школы

Добрий день. Прошу Вашої допомоги. Роз'ясніть мені, будь ласка, чи можу я претендувати на підвищення категорії та звання? Як що "Так", або "Ні" то прошу вказати, обов'язково, якими документами я можу керуватися, щоб довести свою правомірність.
Я працюю у школі 15 років. У мене вища освіта, але не педагогічна. Я закінчила Киівський технологічний інститут легкої промисловості за спеціальністю технолог. У мене навчаються учні 5-11 класів. У 10-11 класах предмет називається "Технології". Перший раз я атестувалася у 2007 році на "Спеціаліст ІІ категорії" далі кожні 5 років я проходжу навчання в інституті післядипломної освіти курси підвищення кваліфікації, завжди приймаємо з учнями участь у Всеукраїнських предметних олімпіадах ІІ та ІІІ етапах, займаємо призові місця. Окрім того завжди приймаємо участь у різних тематичних конкурсах та благодійних акціях, тощо. Я займаюся он-лайн у "Академії творчості", "Інститут декупажу" он-лайн, "Інтерактивна школа творчого вчителя" про що мені, по закінченню тем курсів видаються сертифікати, про те що прослухала курс лекцій і вказано кількість годин на ту чи іншу тему. неодноразово приймала участь у обговоренні нових програм і підручників у он-лайн конференціях вчителів трудового навчання. Але постійно, після проходження курсів підвищення кваліфікації в нашому Інституті післядипломної педагогічної освіти виникає у мене спірне титання з адміністрацією нашої школи. При черговій атестаціі у 2010 та 2015 роках, мені підтверджують звання "Спеціаліст ІІ категорії" вказуючи на те, що у мене нема педагогічної освіти і мені не можна надавати вищу категорію і звання. Прошу допомоги в роз'ясненні цього конфлікту. Я самостійно знайшла статтю в Положенні про атестацію педпрацівників від 2010 року шо, цитую:.IV. Умови та порядок присвоєння кваліфікаційних категорій 3.26. Особи з повною вищою педагогічною освітою або іншою повною вищою освітою, прийняті на посади педагогічних працівників за спеціальностями, фахівці з яких не готувалися вищими навчальними закладами , за умови проходження ними курсів підвищення кваліфікації, атестуються як такі, що мають відповідну освіту." То як мені бути? Виходить, якщо престиж для навчального закладу заробляти, то ми маємо право, а на підвищення категорії, або одержання звання ...Зась))) Будь ласка, чекаю на Вашу допомогу. А то у нас навіть у цьому питанні адміністрація школи не дуже хоче напружуватися. Мені пояснили дослівно."Вам нє положено... Але, якщо Вам треба, то шукайте закон самі і роз'яснення також!!!))) І Взагалі у нашій школі, чомусь, вважають що трудове навчання не такий уже й важливий предмет... Коли я прийшла на роботу у школу наші учні вміли тільки на трудовому папірці навколо школи збирати... А тепер стільки нових технологій вивчили і стільки поробок виконали... Виставки, які гарні...Просто за предмет образливо... А директор у нас нова...Чекаю Вашої відповіді і сподіваюсь, що ви проллєте світло на це питання...Бо у нас у місті юристи займаються здебільшого кримінальними та господарськими справами. А в освітянських питаннях вони не можуть надати консультацію, принаймі ті, до кого я зверталась. моя ел адреса:vasiliycv@gmail.com. Заздалегідь дякую за роруміння. З повагою Людмила Василівна, Вчитель трудового навчання.

Неактивен

Сейчас в этой теме форумчан: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Подвал форума

Под управлением FluxBB
Модифицировал Visman

[ Сгенерировано за 0.007 сек, 8 запросов выполнено - Использовано памяти: 1.12 Мбайт (Пик: 1.16 Мбайт) ]