#1 2016-10-31 20:35:24

ОльгаШ
Участник
Windows 8Chrome 54.0.2840.59

Чи можу я працювати на посаді і далі?

Працюю у школі соціальним педагогом (0,75 ставки) більше 4 років. Маю вищу освіту, за фахом — практичний психолог.
у 2016 році пройшла курси підвищення кваліфікації"Практичних психологів, соціальних педагогів і вчителів психології" і отримала сертифікат, після чого атестувалася у школі на ІІ категорію.
Наразі виникло питання, що за дипломом  я не мають відповідної фахової освіти щоб працювати соціальним педагогом.
Чи можу я  продовжити працювати на посаді соціального педагога? Чи є якісь нормативні документи, щоб ознайомитися?

Неактивен

#2 2017-01-10 19:33:21

Lena
Участник
Windows XPFirefox 50.0

Re: Чи можу я працювати на посаді і далі?

Добрий день!
Можливо ви мені допоможете  у питанні працевлаштування у бібліотеку. Я закінчила Українську Академію Друкарства у 2002 році за спеціальністю Товарознавство книжкової продукції (колишнє книгознавство). Пять років ми вивчали все, що стосується бібліотечної діяльності, нас запевняли, що ми зможемо працювати в усіх підприємствах, які стосуються кінцевого етапу видавничого процесу (магазини, бібліотеки, гуртово-роздрібні підприємства). Так сталося, що живу у місті , де таких підприємств мало і тому перший час працювала на видавництві та в готелі. Потім пішла у декрет, досить затяжний, маю трьох дітей. Нещодавно звільнилося місце у бібліотеці, але дирекція відповіла, що тепер на посаду бібліотекаря беруть з дипломом філолога або бібліотекаря. Як довести, що я бібліотекар з вищою освітою? Адже це не написано в дипломі. Виписка до диплому чомусь не допомагає.
Не розумію. І дуже розчарована. Невже таке може бути?

Неактивен

Сейчас в этой теме форумчан: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Подвал форума

Под управлением FluxBB
Модифицировал Visman

[ Сгенерировано за 0.004 сек, 8 запросов выполнено - Использовано памяти: 1.35 Мбайт (Пик: 1.39 Мбайт) ]