#1 2014-11-12 21:13:56

Аннушка
Участник
Windows 7Chrome 38.0.2125.111

Потрібна допомога!

Добрий вечір. На початку навчального року я влаштувалася вчителем в школу І-ІІ ступенів. Так от директор постійно до мене придирається. Нещодавно приїхала її подруга, яка притендує на моє робоче місце. Спочатку директриса викликала мене і сказала, щоб я віддала частину своїх годин її подрузі (працюю я на 0,7 ставки). Я відмовилася і після цього почався жах. Кожного дня вона перевіряє всі мої поурочні плани і приходить на мої уроки. Спостерігає за кожним моїм кроком і вимагає, щоб я виконувала її забаганки, які абсолютно не входять до моїх обов`язків. При цьому постійно кричить на мене і принижує, вживає фрази "Закрийте свого рота", "Я - ваше начальство і Ви будете робити все, що я Вам скажу". Недавно я захворіла і вийшла на лікарняний, це підтверджується документом з лікарні, а вона мені поставила прогули. Я не знаю,що мені робити. Нерви не витримують. Допоможіть, будь-ласка.

Неактивен

#2 2015-10-29 19:29:33

Алла Довгань
Участник
Windows XPOpera 12.17

Re: Потрібна допомога!

Добрий вечір. Методист нашого відділу освіти придумала конкурс "Кращий вчитель". З цією метою вона без попередження приїжджає в школу, по дзвінку вибирає будь-якого вчителя і урок і йде з секундоміром його перевіряти. Чи правомірні його дії І як зупинити це свавілля і приниження вчителя?

Неактивен

#3 2016-05-28 12:56:34

Роман Дюков
Участник
UbuntuFirefox 44.0

Доброго дня, маю аналогічне запитання. Працюю в загальноосвітній школі у м. Львів, через конфлікт інтересів почався тиск з боку керівництва навчального закладу. Погрожують службовою невідповідністю, постійно пильнують за моєю роботою. Сам не порушую трудової дисципліни, багато років добре навчаю дітей, ніколи не мав зауважень по роботі. Як вести себе в такій ситуації? Один з учасників конфлікту має зв’язки в обласному відділі освіти, через них тиснуть навіть з району.

Неактивен

#4 2016-05-29 14:14:26

Viktoria Filatova
Участник
UbuntuFirefox 44.0

Роман Дюков пишет:

почався тиск з боку керівництва навчального закладу

Знайома ситуація. Гадаю, що Вам час шукати юридичної допомоги. Тут або Ви будете стояти до останнього, або здастеся на користь опонентів. Можу порадити - є юридична фірма у місті, де працює пані Коломієць, знаю про нею багато гарних відгуків. Спробуйте звернутися до них, допоможуть навіть порадою.

Неактивен

#5 2017-08-08 16:22:53

olesa
Участник
MacintoshChrome 59.0.3071.115

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи є правомірною відмова директора школи прийняти на посаду вчителя зарубіжної літератури, мотивуючи це невідповідністю диплома (диплом з відзнакою, спеціальність російська мова та література, закінчено навчання в 2000 році)?
Дякую за відповідь.

Неактивен

Сейчас в этой теме форумчан: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Подвал форума

Под управлением FluxBB
Модифицировал Visman

[ Сгенерировано за 0.006 сек, 8 запросов выполнено - Использовано памяти: 1.37 Мбайт (Пик: 1.43 Мбайт) ]