#1 2011-04-06 14:13:01

zlotko
Участник
Зарегистрирован: 2011-03-09
Сообщений: 85
Сайт
Windows 7Internet Explorer 8.0

Панорама 2011. Переможці

Від щирого серця вітаємо усіх переможців цьогорічного конкурсу «Панорама творчих уроків — 2011» http://www.osvitaua.com/contests/328/panorama-2011.html


Deutsch
    * Вовченко Олеся Миколаївна, учитель німецької мови, учитель-методист Полтавської СШ І—ІІІ ст. № 3, Полтавська обл.

English
    * Великоборець Наталія Ігорівна, заступник директора, учитель Чортківської гімназії імені Маркіяна Шашкевича, Тернопільська обл.

    * Гурська Наталія Петрівна, учитель, учитель-методист Козівської ЗОШ І—ІІІ ст. № 2, Тернопільська обл.

Le Francais
    * Мілюшина Аліна Яківна, викладач іноземних мов ТОВ «Колегіум Олімп» м. Києва

Біологія
    * Стецюк Людмила Іванівна, заступник директора, вчитель біології, вчитель-методист, заслужений вчитель України Вінницької СЗШ І—ІІІ ст. № 35

Зарубіжна література
    * Грищенко Олена Григорівна, учитель Мироцької ЗОШ І—ІІ ст. Києво-Святошинського р-ну Київської обл.
    * Дячок Світлана Олександрівна, учитель Колиндянської ЗОШ І—ІІІ ст. Чортківського р-ну Тернопільської обл.
    * Коваленко Валентина Георгіївна, учитель, учитель-методист Мар’їнської ЗОШ І—ІІІ ст. № 2, Донецька обл.
    * Лобода Ольга Павлівна, учитель-методист Хмелівської ЗОШ І—ІІІ ст. Роменського р-ну Сумської обл.

Здоров’я та фізична культура
    * Мальцева Олена Василівна, учитель КЗ «Фабричанська ЗОШ І—ІІІ ст.» Лутугинського р-ну Луганської обл.

Інформатика
    * Осадчук Степан Михайлович, викладач інформатики ДНЗ Коломийського професійного ліцею сфер послуг Івано-Франківської обл.

Історія України
    * Близнюк Михайло Ігорович, заступник директора з виховної роботи Тернопільської ЗОШ І—ІІІ ст. № 24

Краєзнавство. Географія. Туризм
    * Васильченко Ольга Іванівна, учитель, учитель-методист Кролевецької спеціалізованої школи І—ІІІ ст. № 3 Сумської обл.
    * Гайдукевич Леся Василівна, учитель Козівської ЗОШ І—ІІІ ст. № 2 Тернопільської обл.
    * Костюк Валентин Никандрович, учитель, учитель-методист Одеської ЗОШ І—ІІІ ст. № 44
    * Пащенко Олександр Борисович, директор, учитель, учитель-методист Пісочинської ЗОШ І—ІІІ ст. Харківського р-ну Харківської обл.
    * Петрук Ірина Володимирівна, учитель, учитель-методист Антрацитівської гімназії № 1 Луганської обл.
    * Сенів Надія Ігорівна, учитель Староягільницької ЗОШ І—ІІІ ст. Чортківського р-ну Тернопільської обл.

Математика
    * Руденко Олександра В’ячеславівна, учитель, практичний психолог Харківської ЗОШ І—ІІІ ст. № 122

Початкова освіта   
    * Башинська Олена Іванівна, методист, учитель Червонопромінського НВК Снігурівської районної ради Миколаївської обл.
    * Затовка Ірина Анатоліївна, учитель КЗ «Луганський НВК спеціалізована школа І ст. — гімназія № 52»
    * Калич Галина Миколаївна, учитель Нововоронцовської ЗОШ І—ІІІ ст. № 1 Херсонської обл.
    * Каменюк Олена Олександрівна, вчитель Краснолиманського НВК «ЗНЗ—ДНЗ» № 1 Донецької обл.
    * Лазарєва Ольга Володимирівна, керівник м/о вчителів початкових класів КЗ «Луганський НВК ДНЗ ЯСКТ — СШ І ст. № 134»
    * Луцюк Тетяна Анатоліївна, учитель Перевалівської ЗОШ І—ІІІ ст. Турійського р-ну Волинської обл.
    * Непийвода Людмила Михайлівна, учитель Дзензелівської ЗОШ І—ІІІ ст. Маньківського р-ну Черкаської обл.
    * Матоніна Раїса Дем’янівна, учитель, учитель-методист Чернівецької ЗОШ І—ІІІ ст. № 24 ім. О. Кобилянської
    * Рябоконь Тетяна Миколаївна, учитель Монастирищенської спеціалізованої школи І—ІІІ ст. № 5 Черкаської обл.
    * Скліма Олена Іванівна, учитель Зміївської ЗОШ І—ІІІ ст. № 2 Харківської області, відмінник освіти України
    * Сухацька Світлана Василівна, учитель Чернігівської ЗОШ І—ІІІ ст. № 35
    * Сушицька Ольга Володимирівна, учитель, учитель-методист Шабської ЗОШ І—ІІІ ст. № 1 Білгород-Дністровського р-ну Одеської обл.
    * Титаренко Віра Олексіївна, учитель, учитель-методист Пісочинської ЗОШ І—ІІІ ст. Харківського р-ну Харківської обл.

Позашкілля
    * Радченко Ірина Олександрівна, керівник гурткової роботи Шосткинського міського клубу дитячої та юнацької творчості «Орлятко» Сумської обл.

Трудове навчання
    * Мороз Олена Олександрівна, учитель Уманської міської гімназії Черкаської обл.

Українська мова та література
    * Ковальова Олена Володимирівна, учитель, учитель-методист Богданівської ЗОШ І—ІІІ ст. № 1 ім. І. Г. Ткаченка Знам’янського р-ну Кіровоградської обл.
    * Криворотенко Ольга Григорівна, учитель, учитель-методист Ганнівської ЗОШ І—ІІІ ст. Верхньодніпровського р-ну Дніпропетровської обл.
    * Рисак Марія Олексіївна, учитель Милівецької ЗОШ І—ІІ ст. Чортківського р-ну Тернопільської обл.
    * Таровита Ірина Олександрівна, учитель Свердловської ЗОШ І—ІІІ ст. № 3 Луганської обл.
    * Цимбаляк Марія Василівна, учитель Стебницької СШ І—ІІІ ст. № 7 Дрогобицького р-ну Львівської обл.

Фізика   
    * Чепіга Віктор Петрович, учитель, учитель-методист, заслужений учитель України Гадяцької спеціалізованої школи-інтернату І—ІІІ ст. ім. Є. П. Кочергіна Полтавської обл.

Хімія
    * Козак Сергій Володимирович, учитель, учитель-методист Коростенської міської гімназії Житомирської обл.

Шкільний світ. Виховна робота
    * Давосир Лілія Олександрівна, учитель Козівської ЗОШ І—ІІІ ст. № 2 Тернопільської обл.

Шкільний світ. Музика
    * Ніколаєнко Валентина Олександрівна, учитель, учитель-методист Барвінківської ЗОШ І—ІІІ ст. № 3 Харківської обл.

Шкільний світ. Образотворче мистецтво
    * Куплевацька Вікторія Григорівна, учитель Золочівської гімназії № 1 Харківської обл.

Неактивен

Сейчас в этой теме форумчан: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Подвал форума

Под управлением FluxBB
Модифицировал Visman

[ Сгенерировано за 0.009 сек, 8 запросов выполнено - Использовано памяти: 1.37 Мбайт (Пик: 1.43 Мбайт) ]