#1 2011-04-06 14:03:54

zlotko
Участник
Сайт
Windows 7Internet Explorer 8.0

Конкурс світлин «Я та моє улюблене видання видавництва «Шкільний світ»

Шановні читачі!

Видавництво «Шкільний світ» оголошує конкурс світлин на тему «Я та моє улюблене видання видавництва «Шкільний світ».

Термін проведення конкурсу: 01.04.2011 р. — 01.05.2012 р.
Кінцевий термін прийому робіт — 01.04.2012 р.

Умови конкурсу. На конкурс приймаються світлини вчителів, на яких вони зображені із газетами або журналами видавництва «Шкільний світ».

Щомісяця найкраще фото та анкета будуть опубліковані на сайті й у блозі видавництва.
За результатами конкурсу усі переможці будуть надруковані на фірмовому календарі та отримають дипломи.

Увага!
1. Світлина має відповідати таким вимогам: формат — jpg/ tiff, розширення не менше ніж 200 dpi.
2. У лист вкладіть заповнену анкету участника конкурсу (скачати анкету можна за адресою http://www.osvitaua.com/contests/649/ko … itlyn.html )

Матеріали з поміткою «Конкурс світлин» надсилайте поштою (видавництво «Шкільний світ», вул. Тимірязєвська, 2, м. Київ, 01014) або на електронну адресу: yavorskaya_d@osvita.ws

Неактивен

#2 2011-04-06 14:25:03

Пушистик
Участник
Windows 7Opera 11.10

Re: Конкурс світлин «Я та моє улюблене видання видавництва «Шкільний світ»

zlotko пишет:

1. Світлина має відповідати таким вимогам: формат — jpg/ tiff, розширення не менше ніж 200 dpi

Мда… Советую подойти к словарю и прочитать значение слова розширення.
Если вы хотели указать разрешение, то надобно написать «роздільна здатність оригіналу».

Добавлено спустя 01 мин 58 с:
ЗЫЖ Зачем мне переходить на иной сайт для скачки файла, аль понимание системы указания и построения URL не входит в ваши знания?

Неактивен

Сейчас в этой теме форумчан: 0, гостей: 1
[Bot] CCBot

Подвал форума

Под управлением FluxBB
Модифицировал Visman

[ Сгенерировано за 0.013 сек, 9 запросов выполнено - Использовано памяти: 1.14 Мбайт (Пик: 1.2 Мбайт) ]